Inwestycja

Miejsce z charakterem

Rembertów to miejsce o bogatej historii oraz bogatych wygodach dla wszystkich przyszłych mieszkańców. Stał się częścią stolicy naszego kraju jako część Pragi Południe już w 1957 roku. Pomimo tego, że Rembertów jest stosunkowo małą dzielnicą – zajmuje ok. 20 m kw. – to zamieszkuje go ponad 21 tysięcy ludzi.

Praga Południe jest miejscem zupełnie innym niż jeszcze kilka lat temu. Jej rozwój kulturalny, dostęp do kawiarenek, czy różnego rodzaju obiektów kulturalnych sprawił, że wciąż wzrasta zapotrzebowanie na budynki mieszkalne na jej terenie.

Rembertów mieści się po wschodniej stronie Warszawy. Jest częścią Doliny Środkowej Wisły, co sytuuje go pomiędzy licznymi terenami zielonymi, szlakami turystycznymi, a także nietuzinkową, niespotykaną nigdzie indziej w stolicy, przyrodą. Na terenie dzielnicy znajduje się również rezerwat przyrody Kawęczyn.

Pomimo swojego położenia na obrzeżach miasta, Rembertów jest dla mieszkańców przyjaznym miejscem pod względem komunikacyjnym. Dzięki doskonałym połączeniom, dotarcie do centrum miasta zajmuje jedynie ok. 15 minut. Jest to możliwe dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej oraz dobrze skonfigurowanym połączeniom autobusowym.

Niemniej ważny dla przyszłych mieszkańców Rembertowa powinien być fakt,  że uznawany jest on za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy, nad czym czuwają wszystkie, zajmujące się bezpieczeństwem mieszkańców służby.

Rembertów Residence

Rembertów Residence to nasza nowa inwestycja w stolicy kraju, nieopodal osiedla Nowy Rembertów. Projekt realizowany jest przy ulicy Fiszera 16. Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy, mieszkańcy zapewniają sobie łatwy dostęp do centrum miasta, bez wszystkich uciążliwości, wiążących się z mieszkaniem w bardziej obleganych dzielnicach.

Owo ograniczenie niedogodności wiąże się również z kameralnym charakterem naszej nowej inwestycji w Rembertowie. Do dyspozycji oddamy bowiem niewielką liczbę mieszkań – jedynie 24, o powierzchni od 48 do 75 m kw.

Nasza oferta obejmuje:

 • trzy-piętrowy budynek
 • eleganckie elewacje – frontowa bardziej reprezentacyjna, pozostałe kameralne i bardziej  ogrodowe
 • różnorodne układy i powierzchnie
 • duże, przestronne okna i szklane balustrady
 • aby zapewnić większe bezpieczeństwo budynek zostanie ogrodzony i przystosowany do monitoringu, a każde mieszkanie
 • wyposażone w antywłamaniowe drzwi
 • do każdego lokalu zaprojektowano komórki lokatorskie na każdej kondygnacji (na rowery, wózki itp).
 • budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych
 • garaż podziemny
 • winda
 • stan prawny działki – własność

Elegancja i nowoczesność

O komfort w mieszkaniach naszej nowej inwestycji w Rembertowie zadbało biuro architektoniczne ARTBUD. Połączyło nowoczesny design z wygodą, jakie sprawią, że przyszli mieszkańcy będą cieszyć się ponadczasowymi wnętrzami przez wiele lat.

Wsparcie

Nie mogliście lepiej trafić, jeśli poszukujecie nowego, wygodnego mieszkania dla siebie. Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Doradzimy, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, a także wesprzemy w sprawach kredytowych, byście mogli zamieszkać w jednym z lokali, powstałych dzięki naszej nowej inwestycji w pobliżu Nowego Rembertowa.

Zamów kontakt
close slider

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE - NIE ZWLEKAJ !!!

Jesteś zainteresowany zakupem? Zadzwoń do nas: 517 249 323