O nas

INWESPOL sp. z o.o. sp. k. to firma o rodzinnych, wieloletnich tradycjach, które sięgają lat 70. ubiegłego wieku. Na jej wiedzę oraz renomę pracowało kilka pokoleń rodziny Godlewskich. Pierwszą istotną w tej historii osobą jest Józef Godlewski. Założył on Zakład Usług Remontowo-Budowlanych, wcześniej stawiając swoje pierwsze kroki w branży dzięki firmie Mostostal. Józef Godlewski wraz ze swoim przedsiębiorstwem podejmował się budowy nowych budynków, a także remontów już istniejących, w tym także zabytkowych.

Kolejnymi osobami z rodziny Godlewskich, mających olbrzymi wkład w rozwój firmy, byli synowie Józefa, starszy – Zbigniew oraz młodszy – Krzysztof. Obydwaj, kolejno w 1993 oraz 2009 roku, założyli firmy o takiej samej nazwie, jak przedsiębiorstwo ich ojca. Zdecydowali się w ten sposób kontynuować jego dzieło. Firmy utworzyły konsorcjum i w taki sposób powstało przedsiębiorstwo, z którego usług klienci mogą korzystać obecnie.

Jesteśmy deweloperami, realizującymi szereg skomplikowanych inwestycji (w tym obecną – w Rembertowie), w trakcie których zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort przyszłych użytkowników danego budynku. Nasze realizacje powstawały w głównej mierze we współpracy z jednostkami budżetowymi. Wśród inwestorów, korzystających z naszych usług były m.in. ministerstwa, gminy, szpitale, czy Polskie Koleje Państwowe. Nie pozostajemy gołosłowni wobec naszych klientów i przedstawiamy poniżej nasze referencje, które wystawiały współpracujące z nami podmioty. Chcemy, by nasi klienci mogli sami przekonać się o naszej wiedzy, solidności, a także zaangażowaniu i uczciwym podejściu wobec każdego z nich.

Obecnie, działając jako deweloperzy, dokładamy wszelkich starań, wykorzystując przy tym zdobywane latami doświadczenie oraz wiedzę, by zrealizować projekt Rembertów Residence tak, aby w pełni zadowolił on przyszłych mieszkańców tej dzielnicy. Uważamy bowiem, że to ich zadowolenie powinno być dla nas najważniejsze. Wierzymy, że nie zawiedziemy naszych przyszłych klientów.

Referencje

referencje deweloperzy Rembertów
deweloperzy Rembertów
referencje deweloperzy Rembertów
referencje deweloperzy

Najnowsza inwestycja w Rembertowie

Apartamenty przy ul. Fiszera 16

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję Rembertów Residence. Nowoczesny i ekskluzywny projekt w samym sercu Rembertowa przy ul. Fiszera 16. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się zarówno cichym, zielonym otoczeniem, jak i bliskością centrum miasta.

Zamów kontakt
close slider

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE - NIE ZWLEKAJ !!!

Jesteś zainteresowany zakupem? Zadzwoń do nas: 517 249 323