O nas

INWESPOL sp. z o.o. sp. k. to firma o rodzinnych, wieloletnich tradycjach, które sięgają lat 70. ubiegłego wieku. Na jej wiedzę oraz renomę pracowało kilka pokoleń rodziny Godlewskich. Pierwszą istotną w tej historii osobą jest Józef Godlewski. Założył on Zakład Usług Remontowo-Budowlanych, wcześniej stawiając swoje pierwsze kroki w branży dzięki firmie Mostostal. Józef Godlewski wraz ze swoim przedsiębiorstwem podejmował się budowy nowych budynków, a także remontów już istniejących, w tym także zabytkowych.

Kolejnymi osobami z rodziny Godlewskich, mających olbrzymi wkład w rozwój firmy, byli synowie Józefa, starszy – Zbigniew oraz młodszy – Krzysztof. Obydwaj, kolejno w 1993 oraz 2009 roku, założyli firmy o takiej samej nazwie, jak przedsiębiorstwo ich ojca. Zdecydowali się w ten sposób kontynuować jego dzieło. Firmy utworzyły konsorcjum i w taki sposób powstało przedsiębiorstwo, z którego usług klienci mogą korzystać obecnie.

Jesteśmy deweloperami, realizującymi szereg skomplikowanych inwestycji (w tym obecną – w Rembertowie), w trakcie których zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort przyszłych użytkowników danego budynku. Nasze realizacje powstawały w głównej mierze we współpracy z jednostkami budżetowymi. Wśród inwestorów, korzystających z naszych usług były m.in. ministerstwa, gminy, szpitale, czy Polskie Koleje Państwowe. Nie pozostajemy gołosłowni wobec naszych klientów i przedstawiamy poniżej nasze referencje, które wystawiały współpracujące z nami podmioty. Chcemy, by nasi klienci mogli sami przekonać się o naszej wiedzy, solidności, a także zaangażowaniu i uczciwym podejściu wobec każdego z nich.

Obecnie, działając jako deweloperzy, dokładamy wszelkich starań, wykorzystując przy tym zdobywane latami doświadczenie oraz wiedzę, by zrealizować projekt Rembertów Residence tak, aby w pełni zadowolił on przyszłych mieszkańców tej dzielnicy. Uważamy bowiem, że to ich zadowolenie powinno być dla nas najważniejsze. Wierzymy, że nie zawiedziemy naszych przyszłych klientów.

Najnowsza inwestycja w Rembertowie

Apartamenty przy ul. Fiszera 16

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję Rembertów Residence. Nowoczesny i ekskluzywny projekt w samym sercu Rembertowa przy ul. Fiszera 16. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się zarówno cichym, zielonym otoczeniem, jak i bliskością centrum miasta.

Zamów kontakt